Rada Miejska w Białej Rawskiej Kadencja 2006 - 2010

Wybierz kadencję

Skład

Przewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Przewodniczący Rady Miejskiej - Adam Stępniewski

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 10 obejmującym wsie: Byki, Dańków, Galinki, Pachy, Wilcze Piętki, Tuniki

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Mariusz Świstak

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 4 obejmującym ulice miasta Biała Rawska: Mickiewicza bloki: 20, 26, 28, 28a, 29, 29a, 29b, 36, 40, 42, 44

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Andrzej Włodarski

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 13 obejmującym wsie: Antoninów, Chrząszczew, Chrząszczewek, Gołyń, Zakrzew

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Sylwester Brzeziński

Wybrany w okęgu wyborczym Nr 11 obejmującym wsie: Chodnów, Nowy Chodnów, Józefów, Janów, Gośliny, Konstantynów, Szczuki

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Marek Dziubiński

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 1 obejmującym wieś Babsk

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Arkadiusz Kartus

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 14 obejmującym ulice miasta Biała Rawska: Kościuszki, 15-go Grudnia, Wiejska, Jana Pawła II, Plantowa, Przemysłowa, Gęsia, Plac Wolności 1-28

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Piotr Karwecki

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 15 obejmującym ulice w miejscowości Biała Rawska: Akacjowa, Brukowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Narutowicza, Plac Kościelny, Różana, Sasanek, Szeroka, Topolowa, Zakątna, Tulipanowa, Mickiewicza bloki: 14 i 16, Polna, Plac Wolności 29-46

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Władysław Milczarek

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 6 obejmującym wsie: Koprzywna, Krukówka, Stanisławów, Wola Chojnata, Przyłuski, Nowe Przyłuski

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Tomasz Mirkowski

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 3 obejmującym ulice miasta Biała Rawska: Ogrodowa, Wojska Polskiego, Mickiewicza bloki: 30, 32 i pozostałe budynki prywatne od 1-13, 14a, 14b, 14c, 14d, 15, 17, 19, 22, 23, 27, 35, 41, 51

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Krzysztof Pietrzak

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 9 obejmującym wsie: Białogórne, Biała Wieś, Błażejewice, Grzymkowice

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Kazimierz Romański

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 8 obejmującym wsie: Aleksandrów, Narty, Niemirowice, Podlesie, Podsędkowice, Orla Góra, Franklin, Rzeczków

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Bolesław Sawicki

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 2 obejmującym wsie: Franopol, Ossa, Studzianek, Wólka Babska

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Włodzimierz Słonecki

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 12 obejmującym wsie: Lesiew, Julianów Lesiewski, Jelitów, Teodozjów, Zofianów, Wólka Lesiewska, Rosławowice

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Jan Sowik

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 7 obejmującym wsie: Marchaty, Szwejki Małe, Słupce, Stara Wieś, Zofiów

Członek Rady Miejskiej

Informacje

Członek Rady Miejskiej - Ryszard Szeligowski

Wybrany w okręgu wyborczym Nr 5 obejmującym wsie: Bronisławów, Marianów, Porady Górne, Pągów, Rokszyce, Żurawia, Żurawka

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 grudnia 2010 09:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Artur Pakuła
Ilość wyświetleń: 83305
20 stycznia 2015 12:08 Artur Pakuła - Dodanie członka komisji: Członek.
20 stycznia 2015 12:08 Artur Pakuła - Dodanie członka komisji: Członek.
20 stycznia 2015 12:08 Artur Pakuła - Dodanie członka komisji: Członek.
Zatrzymaj banner przewijany