Samodzielne stanowiska

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 marca 2008, 14:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 21045
09 stycznia 2015, 13:05 Artur Pakuła - Usunięcie jednostki: Inspektor ds. Budownictwa Publicznego.
02 lipca 2013, 13:32 Aneta Lisiak - Usunięcie jednostki: Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych..
17 grudnia 2012, 08:46 Artur Pakuła - Usunięcie jednostki: Stanowisko ds. obsługi Rady Miejskiej.
Zatrzymaj banner przewijany